Hledejte podle umělců, názvů děl nebo stylu – např. Monet, Hvězdná noc, impresionismus, Hokusaiova vlna, akt. Popište scénu – např. zelená louka, abstrakce s červenou, tmavý olej, stojící akt u stromu.

Obecné přijetí kolečkových bruslí. Karikatury George du Maurier z Punch od George du Maurier

Obecné přijetí kolečkových bruslí. Karikatury George du Maurier z Punch

(General Adoption of the Rolling Skate. George du Maurier cartoons from Punch)


George du Maurier

€ 155.55
Včetně 21% DPH
   Konfigurovat umělecký tisk
Nedatováno  ·  engraving  ·  ID obrazu: 1040440

Karikatury, komiksy

Obecné přijetí kolečkových bruslí. Karikatury George du Maurier z Punch · George du Maurier. K dispozici jako umělecký tisk na plátno, fotografický papír, akvarelová deska, nenatíraný papír nebo japonský papír.
/ Bridgeman Images
AR/3D   Zobrazit ve 3D / AR zu Favoriten hinzufügen   Přidat do oblíbených    Zvolte barvu stěny    Zobrazit obraz v místnosti
0 Recenze

Konfigurovat umělecký tisk

Obrazový rám

Médium a blind rám

Sklo a pasparta

Různé a extra

 Uložit / porovnat konfiguraci
Preview Icon

Přehled

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 155.55
(inkl. 20% MwSt)
   Přidat do košíku

Bildschärfe: PERFEKT

Pokud si přejete upravit jas a barvu nebo vlastní oříznutí obrázku, rádi tyto změny provedeme bez dalších nákladů. Prosím neváhejte nás kontaktovat.

Podobná umělecká díla vybraná pro vás

Karikatura zobrazující muže lovícího na tříkolce. Ilustroval John Tenniel (1820-1914), anglický ilustrátor, grafický humorista a politický karikaturista Starý Abes První noc v Bílém domě, kolem roku 1860 Naše kočka jí jed na krysy a tragédii v pěti dějstvích a jednom tablo. Karikatura zobrazující muže lovícího na tříkolce. Ilustroval John Tenniel (1820-1914), anglický ilustrátor, grafický humorista a politický karikaturista Otevření Salon de Paris, 1880 Výstava z roku 1863, fotografoval Cham, z „Charivari“, 10. května 1863 Arry a Arriet Lekce pro utrácející od Dr. Johnsona, 1794 Velocipedes George du Maurier Irish Land League Agitation, ilustrace z Strana 7 - dětské hry: vojenské cvičení, Útok - Abeceda - Zábava pro děti - Epinal snímky, populární seriál, kolem roku 1890 EDISONova vynalézavost, jak ji vidí George du Maurier. Březnový vítr a dubnové přeháňky Vozidlo zvláštního zpravodaje tažené domorodci Postavy z ulice Boston Street Postavy Boston Street, 1859. Obálka „L’Assiette au Beurre“, číslo 259, satirická barva Karikatury Salon des Refuses z roku 1864 Jackova cesta z Newgate do Tyburnu, ilustrace z „Jack Sheppard: A Romance“ od Williama Harrisona Ainswortha, vydáno 1839 Závěsný Baionnette, satirický v barvách Mučedník okolností Stage Medley, 18. století březnové větry z Harperu Cestující ve vlaku z Londýna do Glasgow, 1884 L Kabriolet s nešťastnou podobností... Tikni, tak přestaň
Zobrazit více podobných uměleckých děl

Podobná umělecká díla vybraná pro vás

Karikatura zobrazující muže lovícího na tříkolce. Ilustroval John Tenniel (1820-1914), anglický ilustrátor, grafický humorista a politický karikaturista Starý Abes První noc v Bílém domě, kolem roku 1860 Naše kočka jí jed na krysy a tragédii v pěti dějstvích a jednom tablo. Karikatura zobrazující muže lovícího na tříkolce. Ilustroval John Tenniel (1820-1914), anglický ilustrátor, grafický humorista a politický karikaturista Otevření Salon de Paris, 1880 Výstava z roku 1863, fotografoval Cham, z „Charivari“, 10. května 1863 Arry a Arriet Lekce pro utrácející od Dr. Johnsona, 1794 Velocipedes George du Maurier Irish Land League Agitation, ilustrace z Strana 7 - dětské hry: vojenské cvičení, Útok - Abeceda - Zábava pro děti - Epinal snímky, populární seriál, kolem roku 1890 EDISONova vynalézavost, jak ji vidí George du Maurier. Březnový vítr a dubnové přeháňky Vozidlo zvláštního zpravodaje tažené domorodci Postavy z ulice Boston Street Postavy Boston Street, 1859. Obálka „L’Assiette au Beurre“, číslo 259, satirická barva Karikatury Salon des Refuses z roku 1864 Jackova cesta z Newgate do Tyburnu, ilustrace z „Jack Sheppard: A Romance“ od Williama Harrisona Ainswortha, vydáno 1839 Závěsný Baionnette, satirický v barvách Mučedník okolností Stage Medley, 18. století březnové větry z Harperu Cestující ve vlaku z Londýna do Glasgow, 1884 L Kabriolet s nešťastnou podobností... Tikni, tak přestaň
Zobrazit více podobných uměleckých děl

Další umělecké tisky od George du Maurier

Kreslený film s názvem „The Phrenology Argument – Again“ s titulkem „Marnost argumentu“ Karikatura s názvem Algernon, mladý génius a jeho milá a pošetilá máma, 1879 En Passant: To je Bounderson, že? Měl být utopen jako štěně!, Punch Magazine, 23. července 23 1892 (pero a sépiový inkoust na papíře) Karikatura s názvem Pane Fieldingu, co si myslíte o těchto fotkách? Toto je umění, soukromý pohled v galerii Grosvenor "--A mlha nebo záblesk, plul bych s ním, kdyby on plul se mnou--" Rytina znázorňující chůvy převážející děti na procházkách. Ilustroval George du Maurier (1834-1896), francouzsko-britský karikaturista a spisovatel Ahoj Franku!, 1891 Trilby zhypnotizovaný Svengalim, ilustrace z Rytina zobrazující řezníka a drůbežáře fotografovaného před jeho vánoční expozicí od George du Maurier. George du Maurier (1834-1896) francouzsko-britský karikaturista a spisovatel. Datováno 19. století ©UIG/Leemage Kreslený film zobrazující typický koncert v salonu Karikatura s názvem Jistě nesprávné pojmenování!, 1880. Kontrola nižších řádů. George du Maurier (1834-1896), francouzsko-britský karikaturista a autor
Objevte další díla George du Maurier

Další umělecké tisky od George du Maurier

Kreslený film s názvem „The Phrenology Argument – Again“ s titulkem „Marnost argumentu“ Karikatura s názvem Algernon, mladý génius a jeho milá a pošetilá máma, 1879 En Passant: To je Bounderson, že? Měl být utopen jako štěně!, Punch Magazine, 23. července 23 1892 (pero a sépiový inkoust na papíře) Karikatura s názvem Pane Fieldingu, co si myslíte o těchto fotkách? Toto je umění, soukromý pohled v galerii Grosvenor "--A mlha nebo záblesk, plul bych s ním, kdyby on plul se mnou--" Rytina znázorňující chůvy převážející děti na procházkách. Ilustroval George du Maurier (1834-1896), francouzsko-britský karikaturista a spisovatel Ahoj Franku!, 1891 Trilby zhypnotizovaný Svengalim, ilustrace z Rytina zobrazující řezníka a drůbežáře fotografovaného před jeho vánoční expozicí od George du Maurier. George du Maurier (1834-1896) francouzsko-britský karikaturista a spisovatel. Datováno 19. století ©UIG/Leemage Kreslený film zobrazující typický koncert v salonu Karikatura s názvem Jistě nesprávné pojmenování!, 1880. Kontrola nižších řádů. George du Maurier (1834-1896), francouzsko-britský karikaturista a autor
Objevte další díla George du Maurier

Výběr z našich nejprodávanějších

Dvanáct slunečnic ve váze Renard liška, kolem roku 1800, 1922 Loutnista, kolem 1623-24 Ostrov mrtvých Lodníci nakládající uhlí za měsíčního svitu Cypřiše, 1889 Šarlatový západ slunce Krásná princezna Smrt Sókrata Svatý archanděl Michael, kolem 1663 Podkrovní pokoj Kompozice 8, 1923 Poledne neboli Siesta, podle Milleta, 1890 Tygr Sníh v Louveciennes, 1878
Zobrazit více uměleckých děl

Výběr z našich nejprodávanějších

Dvanáct slunečnic ve váze Renard liška, kolem roku 1800, 1922 Loutnista, kolem 1623-24 Ostrov mrtvých Lodníci nakládající uhlí za měsíčního svitu Cypřiše, 1889 Šarlatový západ slunce Krásná princezna Smrt Sókrata Svatý archanděl Michael, kolem 1663 Podkrovní pokoj Kompozice 8, 1923 Poledne neboli Siesta, podle Milleta, 1890 Tygr Sníh v Louveciennes, 1878
Zobrazit více uměleckých děl


Co si o nás myslí naši zákazníci



Často kladené otázky o Meisterdrucke


Personalizace uměleckého tisku u společnosti Meisterdrucke je jednoduchý a intuitivní proces, který vám umožňuje navrhnout umělecké dílo přesně podle vašich požadavků: Vyberte si rám, určete velikost obrazu, rozhodněte se pro tiskové médium a přidejte vhodné zasklení nebo napínací rám. Nabízíme také možnosti přizpůsobení, jako jsou podložky, fólie a distanční vložky. Náš zákaznický servis je vám k dispozici, aby vám pomohl navrhnout dokonalé umělecké dílo.

Ve společnosti Meisterdrucke máte fascinující možnost vizualizovat si nakonfigurované umělecké dílo přímo ve svém vlastním interiéru. Pro náhled na míru jednoduše nahrajte fotografii svého pokoje a nechte si na ní zobrazit umělecké dílo. Pokud nás navštívíte prostřednictvím mobilního zařízení, ať už telefonu nebo tabletu, naše funkce rozšířené reality obraz oživí a plynule jej promítne do vašeho interiéru. Zážitek, který jedinečným způsobem spojuje umění a technologie.

Výběr média je často otázkou osobního vkusu. Abychom vám poskytli jasnější představu, uvádíme pro každé médium několik obrazů. Pro ucelený zážitek vám také nabízíme sadu vzorků všech variant papíru, abyste se mohli rozhodnout nejen vizuálně, ale i hapticky. Vzorovou sadu můžete využít zdarma - zaplatíte pouze poštovné. Objednat můžete vzorovou sadu přímo.

Nemějte obavy. V Meisterdrucke nepostupujeme mechanicky. Každou objednávku kontrolujeme ručně. Pokud se v konfiguraci vyskytnou nějaké nesrovnalosti nebo zvláštnosti, budeme vás okamžitě kontaktovat. Samozřejmě je vám vždy k dispozici naše zdvořilá a trpělivá podpora, která vám s konfigurací pomůže. Společně s vámi po telefonu nebo e-mailu upravíme váš obraz tak, aby konečný výsledek přesně odpovídal vašim představám.


Máte nějaké otázky?

Máte zájem o umělecký tisk z naší manufaktury, ale stále si nejste jisti? Potřebujete poradit s výběrem média nebo pomoci s objednávkou?

Naši odborníci vám rádi pomohou.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Máte nějaké otázky?

Máte zájem o umělecký tisk z naší manufaktury, ale stále si nejste jisti? Potřebujete poradit s výběrem média nebo pomoci s objednávkou?

Naši odborníci vám rádi pomohou.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Ostatní jazyky

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · support@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.cz